Vakances

Bērnu apģērbi, apavi

Veips un E-Cigarette

Virtuālās preces
Nekustamie īpašumi
Transports
Bizness
Pakalpojumi
Bērniem
Elektrotehnika
Mode un stils
Skaistums un veselība
Hobiji, vaļasprieki
Sports, aktīvā atpūta
Mājai un vasarnīcai
Dzīvnieki
Būvmateriāli un instrumenti
Roku darbs
Meklē darbu
Vakances

Kādas preču kategorijas visbiežāk tiek nopirktas, izmantojot ziņojumu dēļus internetā?

10 oktobrī 2021, 09:03 25
Lielu un drošu tiešsaistes privātu sludinājumu vietņu parādīšanās ir ievērojami vienkāršojusi tirdzniecību starp privātpersonām. Tagad pietiek ievietot sludinājumu, pagaidīt, kamēr jūsu precei būs pircējs, un pēc tam samainīt naudu pret lietu. Tomēr ir produktu kategorijas, kas vienmēr ir pieprasītas reklāmas pakalpojumu lietotāju vidū Latvijā. Mēs esam sagatavojuši jums šādu pirkumu vērtējumu:
  • Mājsaimniecības un kotedžas preces. Visbiežāk, kā rāda statistika, šajā kategorijā ietilpst pabeigtie darījumi. Cilvēki labprāt pērk lietotas vai jaunas lietas, kas kļuvušas nevajadzīgas. Tas ietver dažādas mēbeles un interjera priekšmetus, piemēram, kumodes, skapjus, skapjus, atzveltnes krēslus, dīvānus utt. Arī celtniecības un remonta materiāli ir labi zem āmura. Pārdevēji parasti atbrīvojas no pārpalikuma, kas palika pēc viņu pašu atjaunošanas vai celtniecības.
  • Sadzīves tehnika un elektronika. Ņemot vērā ļoti iespaidīgās cenas jauniem produktiem, arvien vairāk interneta lietotāju dod priekšroku produktiem ar vēsturi, bet labā stāvoklī. Ja jums ir nepieciešama nauda, ​​un jums joprojām ir nevajadzīgs televizors, viedtālrunis, mikroviļņu krāsns vai cits aprīkojums, tad ir pienācis laiks atbrīvot vietu skapī un ievietot sludinājumu par pārdošanu.
  • Personīgās mantas. Daži principā nepērk neviena lietotu apģērbu vai apavus, taču daudziem cilvēkiem nav šādu aizspriedumu un viņi atbalsta apzinātu patēriņu. Tāpēc vietnēs ar reklāmām, jo ​​īpaši mūsu, jūs varat viegli atrast labu un, pats galvenais, lētu lietu sev, vīram vai sievai, sunim, kaķim un citiem mājsaimniecības locekļiem. Tajā pašā kategorijā ir rotaļlietas un ratiņi. Ziemā ir liels pieprasījums pēc virsdrēbēm, īpaši no dabīgiem materiāliem.
  • Hobiju un atpūtas preces. Tie, kas vēlas izmēģināt jaunu hobiju, dod priekšroku pirkt kvalitatīvas lietas no savām rokām par pieņemamu cenu, nevis pārmaksāt par tiem veikalos. Šeit jūs varat iegādāties velosipēdus, trenažierus, makšķerēšanas piederumus un daudz ko citu.

Nedomājiet, ka ziņojumu dēlis ir vecu, bezjēdzīgu lietu kolekcija. Daudzi pārdevēji izlika interesantas partijas, kuras pat nav izmantojušas. Kāds pārvietojas un pārdod iegūto, bet kādam ir garlaicīgi ar vecu hobiju vai drēbju skapi. Katrā ziņā ilgtspējīgs patēriņš ir mūsu kopējais ieguldījums planētas saglabāšanā.

Komentāri

Lai uzlabotu lietotāja pieredzi BBBA.lv izmanto sīkdatnes. Turpinot turpmāku vietnes izmantošanu, jūs tam piekrītat. Plašāka informācija ir pieejama Cookie politika

Skaidrs
Izsole pabeigta
minūtes
sek.
Izvēlas
Pievienot
Izsole pabeigta
Noslēpt parametrus
Visi parametri
Jūs patiešām gribat aizdabūt lapaspusi?